Logo
Nahrávám
Scroll
  • slidebg1
    Destinace
    Rwanda
  • slidebg2
  • slidebg3

Objevte ikonické destinace ve Rwandě

Na pozadí nekonečných zelených kopců a stoupajících hor nabízí Rwanda hostům jedno z nejlepších sledování primátů na planetě.

Žije zde více než polovina světové populace horských goril, a proto není překvapením, že většina hostů přichází pozorovat gorilly hlavne Rwandu. Rwanda je vynikající pro pozorování primátú obecně, včetně zábavy milujících opic Sykes, zlatých opic a hnědého šimpanze v lese Nyungwe.

Image Name for Seo

Navzdory turbulentní minulosti je Rwanda bezpečným a přátelským cílem a důkazem odolnosti svých obyvatel. Hosté, kteří hledají hluboce obohacující safari, nabízí Rwanda zážitek, který je těžké najít kdekoli jinde v Africe.

Private Safari travel
Kigali

Rwandské hlavní město, Kigali, je ideálním výchozím bodem pro nezapomenutelný výlet za gorilami – jeden z nejzajímavějších zážitků v Africe vůbec. Kigali je rušné hlavní město Rwandy a domovem jeho jediného mezinárodního letiště. Pulzující a pestré město se rozprostírá po malebných hřebenech a údolích, přičemž centrum města se nachází vysoko na jednom kopci a státní čtvrt na druhém. Nejvyšší vrch, Mount Kigali, leží 1 850 m nad mořem. V město můžete zažít Pamětní centrum genocidy, trh s ovocem, oběd v hotelu Mille Collines (známý z filmu Hotel Rwanda) a jízda na motorovém taxi skrz město.

Private Safari travel
Národní park Volcanoes

Nachází se v dalekém severozápadním rohu Rwandy. Národní park Volcanoes (Parc National des Volcans) chrání strmé dešťové svahy nádherného pohoří Virunga. Vzácné horské gorily a kočkodany zlaté se nacházejí na svazích Virunga ve Rwandě, jen tři hodiny jízdy od mezinárodního letiště Kigali. Světlé svahy těchto sopek poskytují velkolepé přírodní prostředí pro jeden z nejzajímavějších a nezapomenutelných zážitků z přírody – pozorování horské gorily ve svém přirozeném prostředí. Zhruba polovina světové populace horských goril je obyvatelem rwandských svahů Virunga.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Roman Wildlife Foundation
Private Safari Travel